Wykończenie

Jaką szerokość lodówki do zabudowy?

Jaką szerokość lodówki do zabudowy?

Standardowe lodówki do zabudowy mają około 60 centymetrów szerokości i głębokości oraz 170-210 centymetrów wysokości, choć oczywiście rozmiar musimy dopasować do mebli kuchennych. Znajdziemy także mniejsze modele przeznaczone do zabudowania pod blatem.

Jaka lodówka do zabudowy 70 cm szerokości?

Ciekawą alternatywą lodówki o szerokości 70 cm może być Whirlpool B TNF 5323 OX. To model o klasie energetycznej A+++, o rocznym zużyciu energii na poziomie 219 kWh, czyli gwarantujący najwyższą oszczędność dla naszego portfela. To również najcichsza propozycja spośród wszystkich do tej pory opisywanych.

Czy są lodówki o szerokości 50 cm?

Lodówka o 50 cm szerokości a jej wysokość Do niedawna małe lodówki o 50 cm szerokości miały standardowo wysokość około 50 lub 85 cm. Teraz coraz częściej spotykamy jednak lodówki dużo wyższe, sięgające 120, a nawet 145 cm. Pojemność takiej lodówki wynosi zazwyczaj od 50 do 90 l, ale dochodzi nawet do 170 l!

Czy lodówki do zabudowy są mniejsze?

Standardowa pojemność lodówki dla rodziny 2+2 to 210 litrów. Ze względu na to, że modele do zabudowy muszą zmieścić się w określonej przestrzeni, ich pojemność często jest nieco mniejsza niż w urządzeniach wolnostojących o takich samych wymiarach.

Zobacz także:  Jak tanio zrobić efekt betonu?

Ile lodówka ma szerokości?

Standardowe wymiary lodówki zawierają się w granicach od 180 do 200 cm wysokości oraz od 50 do 60 cm szerokości i głębokości. W sklepie w przypadku każdej lodówki wymiary zewnętrzne odczytasz na karcie ze specyfikacją techniczną przyklejonej do drzwi lub innego elementu.

Czy można zamowic lodówkę na wymiar?

Obecnie wymiary lodówek dostosowane są niemal do wszelkich potrzeb. Do wyboru mamy zarówno mini lodówki, lodówki w wysokości około 140 cm, jak i duże chłodziarko – zamrażarki, przekraczające 160 cm wysokości. Ponadto, ich szerokość również możemy dobrać według własnych potrzeb.

Jaka lodówka pod zabudowę opinie?

Jaką lodowka do zabudowy 2022?

Jakie lodówki do zabudowy polecacie?

Jaka jest najwęższa lodówka?

Najwęższe modele ma swojej ofercie marka MPM. Ich szerokość to tylko 45 cm!!! Jest to urządzenie w kolorze inox, które posiada oświetlenie LED i system automatycznego odszraniania w części chłodniczej – urządzenie odszrania się samoczynnie, a powstająca wilgoć zostaje odprowadzana na zewnątrz.

Ile kosztuje lodówka do zabudowy?

Warto mieć na uwadze, że lodówki do zabudowy są z reguły droższe niż modele wolnostojące. Ich ceny wahają się w przedziale od około 900 zł nawet do 52 000 zł.

Czy są płytkie lodówki?

Najwyższe płytkie lodówki Najpłytsze a zarazem najwyższe chłodziarko-zamrażarki ma w swojej ofercie Amica. Pierwszy z nich to model o wysokości 144 cm – Amica FK200. 4, którego szerokość to 47,4 a głębokość 49,5 cm. Jest to lodówka dwudrzwiowa w klasie energetycznej A+.

Jaka szafka pod lodówkę do zabudowy?

Należy pamiętać, że aby lodówka zmieścił się w szafce potrzebuje ona na głębokość 560 mm miejsca, czyli wybierając szafkę o głębokości 510 mm musimy pozostawić za nią 50 mm luzu.

Zobacz także:  Jaki kolor elewacji do grafitowego dachu i bialych okien?

Ile miejsca na lodówkę?

Odległość lodówki od ściany Jest on bardzo istotny. Drzwi lodówki nie powinny uderzać podczas otwierania o ścianę. Wystarczy pozostawić 5 cm wolnego miejsca od ściany.

Jaką szerokość mają lodówki dwudrzwiowe?

Jeśli interesuje Cię pojemna, dwudrzwiowa lodówka, wymiary tego modelu są optymalne. Wysokość to 177 cm, szerokość 90 cm i głębokość 66 cm pozwala łatwo ustawić ją w kuchni.

Jak dobrać wielkość lodówki?

W dużym uproszczeniu przyjmuje się, że jedna osoba potrzebuje chłodziarki o pojemności ok. 120 litrów. Dla każdego kolejnego domownika należy doliczyć dodatkowe 30 litrów.

Udostępnij

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.