Wykończenie

Czy Black Red White zabiera stare meble?

Czy Black Red White zabiera stare meble?

Dystrybutor może odmówić przyjęcia zużytego sprzętu, który z uwagi na jego zanieczyszczenie stwarza zagrożenie dla zdrowia lub życia osób przyjmujących zużyty sprzęt. W takim przypadku posiadacz zużytego sprzętu przekazuje go do zbierającego zużyty sprzęt lub prowadzącego zakład przetwarzania.

Ile trwa realizacja zamówienia w brw?

Wydanie Klientowi zakupionego Towaru następuje najpóźniej w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Ile kosztuje wniesienie mebli BRW?

Koszt wnoszenia mebli waha się od 30 zł do 280 zł i jest uzależniony od dwóch czynników: całkowitego kosztu zamówienia oraz zakresu usługi (kompleksowe wniesienie lub sama pomoc przy wniesieniu). Dzięki takiej opcji masz pełną kontrolę nad kosztami, a także możesz dostosować typ usługi do swoich potrzeb.

Z czego zrobione są meble BRW?

Produkcja mebli Black Red White Nasze meble są wykonywane z płyty wiórowej, płyty celulozowej MDF, płyty komórkowej i litego drewna. Wysoką jakość każdego produktu potwierdza m.in. przyznany firmie certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży mebli i elementów meblowych.

Czy można wyrzucić kanapę na śmietnik?

odpady wielkogabarytowe, do których zaliczają się meble (np. tapczany, wersalki, sofy, komody szafy czy stoły). Ich wyrzucenie do śmietnika jest prawnie zabronione, z pewnością nie zostaną one zabrane przez pracowników oczyszczania miasta, a nam samym będzie grozić do 500 złotych kary.

Zobacz także:  Ile Randapu na 1 litr wody?

Ile kosztuje projekt kuchni w Black Red White?

Udowadniamy, że jest inaczej! Stworzymy dla Ciebie projekt, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Przekażemy Ci pełną dokumentację projektu w formie graficznej za jedyne 400 zł – jest to opłata zwrotna w przypadku podjęcia decyzji zakupowej. Jesteś singlem, a może właśnie zakładasz rodzinę?

Jaki jest czas oczekiwania na meble z Black Red White?

Wysyłka zamówienia nawet w ciągu 48h* od dnia następującego po złożenia zamówienia (termin liczony w dniach roboczych!).

Czy w Black Red White można kupować na raty?

W przypadku kiedy kwota zakupów przekracza 500 zł oferujemy opcję rozłożenia na raty, dobieraną indywidualnie.

Czy kurier wnosi meble?

Próg ten zwykle oscyluje w granicach 30-35 kg i zależy od indywidualnych ustaleń przewoźnika. Na przykład w przypadku usług DPD czy Inpost żadna paczka powyżej 31,5 kg nie musi być wniesiona do domu przez kuriera. Kurier też nie ma obowiązku nam pomagać przy wniesieniu większej paczki.

Ile się bierze za skręcanie mebli?

Standardowe stawki za montaż mebli mogą się wahać od 50 do nawet 150 zł za godzinę pracy. Minimalne koszty usługi oscylują zazwyczaj w granicy 150 – 400 złotych za jeden montaż. Wiele zależy od tego, ilu montażystów zamówimy oraz jakie konkretnie meble chcemy złożyć.

Czy Ikea wnosi meble?

Dostawa z wniesieniem o wybranej porze dnia w cenie od 119 zł (zależy od łącznej wagi produktów). Zamówienie zostanie wniesione do wskazanego pomieszczenia w Twoim domu. Termin dostawy wybierzesz podczas składania zamówienia wraz z jednym z czterech przedziałów czasowych: 8-11, 11-14, 14-17, 17-20.

Kto jest producentem mebli BRW?

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów.

Zobacz także:  Czym maluje się fundamenty?

Jak pomalować meble Black Red White?

Dobierz właściwą farbę do materiału, z którego wykonano mebel. Przed malowaniem zabezpiecz taśmą malarską miejsca, które nie będą malowane. Maluj meble cienkimi warstwami, a kolejne nakładaj po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.

Jak złożyć reklamację w Black Red White?

Formularz dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników którzy dokonali zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego brw.pl. Aby skorzystać z formularza zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie posiadasz konta reklamację możesz zgłosić kontaktując się z salonem sprzedaży, który realizował Twoje zamówienie.

Czy warto malować meble kuchenne?

Podsumowując, malowanie mebli kuchennych to dobry sposób na odświeżenie szafek, jeśli fundusze nie pozwalają na generalny remont. To niedrogie i szybkie rozwiązanie, które daje całkiem niezły efekt. Jeśli więc posiadasz starą kuchnię, której kolor Ci nie odpowiada – spróbuj, a na pewno się nie zawiedziesz!

Ile kosztuje malowanie mebli?

W przypadku stołów cena renowacji jest zależna od wielkości. Stawki zaczynają się od 1 000 zł za odnowienie stołu 6-osobowego, a w niektórych przypadkach zapłacimy nawet 2 500 zł. Za stół 12-osobowy zapłacimy natomiast od 1 300 zł do 3 000 zł.

Jak usunąć starą okleinę z mebli?

Starą okleinę należy zdjąć lub zeszlifować papierem ściernym. Wszystko po to, aby matowa powierzchnia dobrze „przyjęła” nowe warstwy. Jeśli okleina łatwo odchodzi, śmiało można zdjąć ją w całości. Nie zapomnijcie o odkręceniu uchwytów oraz gałek w przypadku szafek i szuflad.

Udostępnij

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.