Porady budowlane

Kto jest producentem mebli BRW?

Kto jest producentem mebli BRW?

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów.

Z czego zrobione są meble BRW?

Produkcja mebli Black Red White Nasze meble są wykonywane z płyty wiórowej, płyty celulozowej MDF, płyty komórkowej i litego drewna. Wysoką jakość każdego produktu potwierdza m.in. przyznany firmie certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży mebli i elementów meblowych.

Ile kosztuje wniesienie mebli BRW?

Koszt wnoszenia mebli waha się od 30 zł do 280 zł i jest uzależniony od dwóch czynników: całkowitego kosztu zamówienia oraz zakresu usługi (kompleksowe wniesienie lub sama pomoc przy wniesieniu). Dzięki takiej opcji masz pełną kontrolę nad kosztami, a także możesz dostosować typ usługi do swoich potrzeb.

Ile kosztuje projekt kuchni w Black Red White?

Udowadniamy, że jest inaczej! Stworzymy dla Ciebie projekt, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Przekażemy Ci pełną dokumentację projektu w formie graficznej za jedyne 400 zł – jest to opłata zwrotna w przypadku podjęcia decyzji zakupowej. Jesteś singlem, a może właśnie zakładasz rodzinę?

Czy Black Red White jest polską firmą?

Dzisiaj jesteśmy największą polską grupą meblarską, producentem i dystrybutorem mebli oraz artykułów wyposażenia z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Zobacz także:  Co najtańsze na taras?

Ile się czeka na kuchnię z BRW?

Decyzje gdzie zamówić kuchnię pozostawiam potencjalnym klientom. w połowie września zakupiłem sofę w brw. Poinformowano mnie że termin realizacji jest ok. tygodnia od złożenia zamówienia.

Czy można kupić same fronty kuchenne brw?

Firma Black Red White słynie z produkcji frontów, które przez stolarzy polecane są głównie – ale nie tylko – do szafek kuchennych. Fronty BRW mogą być montowane również w meblach w salonie, przedpokoju czy pokoju dziecięcym lub gościnnym. W ofercie Drew-Trans II znajdują się się fronty meblowe BRW foliowane.

Ile trwa realizacja zamówienia w brw?

Wydanie Klientowi zakupionego Towaru następuje najpóźniej w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Czy Black Red White zabiera stare meble?

Dystrybutor może odmówić przyjęcia zużytego sprzętu, który z uwagi na jego zanieczyszczenie stwarza zagrożenie dla zdrowia lub życia osób przyjmujących zużyty sprzęt. W takim przypadku posiadacz zużytego sprzętu przekazuje go do zbierającego zużyty sprzęt lub prowadzącego zakład przetwarzania.

Czy Ikea wnosi meble?

Dostawa z wniesieniem o wybranej porze dnia w cenie od 119 zł (zależy od łącznej wagi produktów). Zamówienie zostanie wniesione do wskazanego pomieszczenia w Twoim domu. Termin dostawy wybierzesz podczas składania zamówienia wraz z jednym z czterech przedziałów czasowych: 8-11, 11-14, 14-17, 17-20.

Czy Black Red White robi meble na wymiar?

Firma Black Red White uruchomiła nową usługę – wprowadziła do swojego portfolio meble wykonane na wymiar. Oferta dostępna jest w Warszawie. Pierwsze w Polsce showroomy mebli tworzonych na wymiar można zobaczyć w dwóch warszawskich salonach producenta.

Udostępnij

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.